.

.

New
Бесплатен превозот од DHL ,RF близина EM картичка копче за фоб 125kHz,форма картичка,keyfob ознаки +мин:500pcs

Бесплатен превозот од DHL ,RF близина EM картичка копче за фоб 125kHz,форма картичка,keyfob ознаки +мин:500pcs

DEN 3840.00

Стока
Достапно.


Клучни ознака е еден вид на чип картичка ,големината е како меѓународен стандард ,тоа секогаш користете Сертификат за лична карта, контрола на пристап, транспорт ,библиотека, паркинг и сл
Чипови : ЕМ Швајцарија мала електрична енергија EM4102 вода
Оперативен фреквенција : 125 KHZ
Растојание на реакција : 4-10cm
Енкапсулација материјал : ПВЦ. ABS
Типична примена : Timecard,enterprise една картичка систем итн.
ние имаме различни бои, вклучувајќи ги и сина, црвена, жолта,
pls остави порака за боја кога ќе го поставите цел,на стандардна боја е сина.

Детали

Бренд Име:
FENGLIANSECURITY
Свеж

Избор на клиенти