.

.

New
RFID таг UHF налепница Impinj H47 ЕПС 6C некој бакар етикета 2000pcs бесплатен превозот лепило долги пасивни RFID етикетата

RFID таг UHF налепница Impinj H47 ЕПС 6C некој бакар етикета 2000pcs бесплатен превозот лепило долги пасивни RFID етикетата

DEN 18000.00

Стока
Достапно.


RFID таг UHF налепница Impinj H47 ЕПС 6 C некој бакар етикета 2000pcs бесплатен превозот лепило долги пасивни RFID етикетата

Детали

Бренд Име:
VIKITEK
Број На Модел На:
H47
Антена големина:
44*44mm
чип:
Impinj Монца 4
Протокол:
ЕПС Class1 Gen2, ISO 18000-6C
Работата Фреквенција:
860-960MHZ
ЕПС Меморија:
може да се 496 битови
Меморија за корисникот:
128 бита
Свеж

Избор на клиенти