.

.

New
3000pcs 125Khz RFID Близина Keyfobs Прстен Контрола на Пристап Картичка TK4100 Rfid Таг 8 Боја

3000pcs 125Khz RFID Близина Keyfobs Прстен Контрола на Пристап Картичка TK4100 Rfid Таг 8 Боја

DEN 18864.00

Стока
Достапно.


125khz TK4100 RFID тагови
Можете да одберете една боја,на пример "ве молиме испратете црно".
Или мешана боја,на пример "200pcs сина,300pcs црвена,300pcs жолта, 200pcs црно". Ако не остави никакви пораки, ќе испрати по случаен избор, нормално, сите во сина боја.
Ве молиме имајте предвид, TK4100 само за читање и не може да се преработи. Ако сакате да купите може да се преработи на ознаки, треба да се купи EM4305 чип ознаки.
Ве молиме отворете го линкот за купување EM4305 чип ознаки. http : //www.aliexpress.com/item/100pcs-Lot-Rfid-Tag-125 Khz-Copy-Cards-re-writable-T5557-EM4305-Rfid-Copy-Card-can-copy/1147435209.html
Опис :
Материјал : ABS
Димензија : 43.7x30.5х5.3мм
Одговор на фреквенција : 125 KHz,
Чип тип : TK4100
Операција Температура : -40°C до 85°C
Водоотпорен
Примена предмет : јавен превоз, паркинг, ЛИЧНА идентификација, присуство систем, цените, картичка за плаќање, производ на логото, итн.
Функција :
Отпорен на вода
Секој доаѓа со Клучните прстен вклучени.
Компатибилен со сите RFID читач за да се добие пристап
Ласерско печатење ID која нема да избледи

Детали

Бренд Име:
DEHI
Број На Модел На:
125khz rfid таг
Свеж

Избор на клиенти