.

.

New
1000pcs ISO15693 јас Код RFID ПВЦ Празно бела Картичка 13.56 MHz бесконтактни картички за контрола на пристап/NFC

1000pcs ISO15693 јас Код RFID ПВЦ Празно бела Картичка 13.56 MHz бесконтактни картички за контрола на пристап/NFC

DEN 21600.00

Стока
Достапно.


Нашите aliexpress онлајн продавница, како мало прозорецот на нашата компанија, да се соочува целата клиенти и желби
сите од вас може споделување на лесен и среќен живот кој RFID носи.

Детали

Бренд Име:
GZFRZN
Број На Модел На:
FR-СМАРТ Картичка
Материјал:
ПВЦ
чип:
Јас Законик 2
Фреквенција:
13.56 MHz
Капацитет:
1k малку
Протокол:
ISO15693
Големина:
86*54*0.86mm
боја:
Бела
Iterm:
безконтактни картичка
Свеж

Избор на клиенти