.

.

New
Q137 RAK831 LoRa/LoRaWAN Портал Модул SX1301 Безжична се Шири Спектар на Пренос

Q137 RAK831 LoRa/LoRaWAN Портал Модул SX1301 Безжична се Шири Спектар на Пренос

DEN 9595.20

Стока
Достапно.


Овој производ е 915 MHZ и 868 MHZ 433 MHZ Фреквенција, ве молиме кажете ни ја вашата изберете, ви благодарам многу.
Даночен број :
Како царинење процес е различен во различни земји,ние обично брод објект како "подарок" за клиент со пониска вредност,ако имате нешто што треба да се обрне внимание ве молиме имајте во предвид пред пратката.
Контакт со нас на :
1,Работно време : понеделник-сабота(Гринич време 2 : 30-11 : 30)(Pacific време : 6 : 30 PM-3 : 30)
2,ве Молиме контактирајте со нас пред сите неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да помогне.
Ако не сте многу јасни во врска со производ, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе ви даде детални податоци .ви благодарам многу .
1,ние обично брод објектот надвор во рок од 24 часа по уплатата расчисти освен викенд во нормална состојба.
3,Сите пораки ќе бидат одговорени со 1 работен ден,ве молиме да забележите.
2,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е десно.
Време е Ѕидот, Ти се во Моето Срце
За Бразил клиенти, ве молиме да ни понудат вашиот CPF број, Потоа оди побрзо преку сопствени.
За Russain клиенти, што треба да ни понудат твоето полно име(3 зборовите) кога ќе се плати или да ја промените вашата ID информации за aliexpress, така што ќе може да се добие вашиот парцела полесно,или може да платите за поштата или пратката ќе се врати за нас.
3,ве Молиме љубезно не 1-3 ниски резултати на превозот предизвика странство превозот ќе бидат погодени од многу фактори како што се царинската обработка,пост штрајк stc.

Детали

боја:
433MHZ, 470MHZ, 868MHZ, 915MHZ
Број На Модел На:
RAK831
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Ветер:
Никој
димензија:
80mm*50mm*5mm
Радио Чипсет:
SX1301
Опсег:
До 15KM
фреквенциски опсег:
433MHz/868MHz/915MHz
Свеж

Избор на клиенти