.

.

New
Евтини цена одличен дизајн метал лице водоотпорен со тастатурата за контрола на пристап M01 самостоен контролер без софтвер

Евтини цена одличен дизајн метал лице водоотпорен со тастатурата за контрола на пристап M01 самостоен контролер без софтвер

DEN 4176.00

Стока
Достапно.


Специјален коло дизајн, вратата ќе го отклучите додека моќ отсечени.8 * 2cm / 25 * 4.
Тој е направен од трајни и високо алуминиум материјал, трајни производи за употреба.98 во (L * W)
Магнетна База Тежина : 16g / 0.58 оз
Пакет Тежина : 500g / 17. Особено погоден за стаклени врати.6 оз Излез копчето : Спецификација : Димензии 86 Lx86/56 Wx20 H(mm) DC12 V Влез Контакт Оценка 3А 36 VDC Max Излез Контактирајте НЕCOM Механички Живот 500000 тестови Соодветни за Врата Шупливи Вратата Оперативни temp -20~+55 степен(14-131 F) Соодветна Влажност 0-95% (релативна влажност) Боја Зависи од Слик Тежина на 0,2 kg Стандард Пакување 60pcs/картон
. 120 х 95 х 38mm(L x W x H) Влезен напон : 110~240v Текст Фреквенција : 50~60 Hz Излез напон : 12 V DC Излезна Струја : 3А Излезниот напон намали опсегот : ±10%~ ±15% Изолација напон : Помлад/sub-поларните интер-1500v ac, основно/школка помеѓу 1500 V AC, subpolar/школка помеѓу 500 V AC Задржете време : полно оптоварување обично 20ms Оперативни температура : -20~ ±35 степен заштита од Преоптоварување : Сите излез во краток спој, преоптоварување се заштитени; Излезна моќ на 0-15 секунди задоцнување Магнетни брави за Заклучување на : Спецификации : Држи сила : 180kgs/280kgs
Напон : DC 12 V
Актуелни : 380-430m A
Работна температура : -10 до 55 целзиусови степени степен (14 до 131 Целзиусови степен)
Влажност : 0 95%
Работен режим : моќ-за да го заклучите
Заклучување големина : 17 * 3.65 во (L * W)
Лицето Плоча Тежина : 31g / 1.08 оз
Магнетна База Големина : 9 * 2.

Детали

Бренд Име:
ximiir
Број На Модел На:
M01 Комплет
Капацитет капацитет:
500
Еден електромагнетни кодот:
180KGS/280KGS/Boly Кодот
Напојување:
12V3A 110-240V 50-60HZ
Копчето Излез:
Пластични/Метал/Контакт/инфраред
Свеж

Избор на клиенти