.

.

New
DIYSECUR 125KHz RFID на Тастатурата за Контрола на Пристап на Систем за Безбедност Целосен Комплет Set + Електрични Капка Гром Заклучување на Електрична Mortise Кодот

DIYSECUR 125KHz RFID на Тастатурата за Контрола на Пристап на Систем за Безбедност Целосен Комплет Set + Електрични Капка Гром

DEN 2664.00
DEN 3210.24

Стока
Достапно.


Електрични Mortise Заклучување :
Овој вид на заклучување е specifl дизајн, издржлив материјал.
Контрола на пристап на тастатурата :
Тука е Вратата за Контрола на Пристап на Тастатурата RFID Читач на картички, картичка и пристап на тастатурата надвор од контакт, тоа е многу погодно да ја отвори вратата; Долг животен век, висока безбедност, и картички се тешки за да го копирате.Кога ќе сакаат да одат надвор, вие само треба да притиснете на ова Излез Копчето, а потоа можете да одат надвор :
Вратата Бел :
Далечински Управувач :
Спецификации :
Конекција Дијаграм :
Пакување листа :
.
Ако индукција картичка изгубени може веднаш да го пријави загуба во системот, така што дури и ако некој друг се крена индукција картичка може да не преку влезот guard систем, е поудобно отколку обичните механичко заклучување, повеќе безбедност. Тоа е особено suitalbe за дрвена врата, оган врата, метална врата.
125 KHz СМАРТ Картичка / Клучни Фоб :
Ова е 10 125 KHz RFID Близина ID Картички / Клучни Fobs, тоа може да работи со производ кој има RFID читач. Тоа е совршен за hourse, Канцеларија, фабрика и многу други полиња!
Напојување :
Оваа AC110 V240 V Напојување контролер е трансформатор, која обезбедува стабилни излезниот напон за пристап контролер, заклучување, и да излезете копчето. Тоа може да се заштити вашиот дом или компанијата продавница. Одличен избор за вас.Ниска работа и да чекаат проток.

Детали

Бренд Име:
DIYSECUR
Број На Модел На:
T11
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти