.

.

New
SY - 1788 125KHZ RFID читач вградени влезот за контрола на пристап систем главниот одбор/ Градење на спогодба за пристап +10 компјутери картички

SY - 1788 125KHZ RFID читач вградени влезот за контрола на пристап систем главниот одбор/ Градење на спогодба за пристап +10

DEN 684.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


Оваа цел :
1 Xcontrol
1 X далечинскиот
10 X картички
Вовед : 1. Висока-брзина на процесор и меморија, ATMEL, картичка капацитет од 2000 година. 2. Вградениот watch-dog функција и никогаш не се урна. 3. Поддршка инфрацрвениот далечински управувач тастатурата за управување 4. Поддршка на мајката картичка функции на менаџмент 5. Работен напон : DC9-14 v 6. Работата фреквенција на 125 KHZ. Упатствата за употреба 1. Внесете го програмирање : притиснете 0000+#,а потоа led блиц, после сите од следниве операции мора да биде внесен во состојба на програмирање. Излез програмирање : притиснете ** 2. Менување на административните лозинка : притиснете *5+Нова лозинка+#(4-8bit) 3. Додадете корисник card (картичка чита) : притиснете * 123# прочитајте СМАРТ картичка# ако е успешна, ѕвончето на 1 ди; и ако тоа не успее,ѕвончето на 3 ди. Бројот на картичката : притиснете * 123# 10bit број на картичка # ако е успешна, ѕвончето на 1 ди; и ако тоа не успее,ѕвончето на 3 ди. 4. Бришење на корисникот на картичката (читање картичка) : притиснете *234# прочитајте СМАРТ картичка. Бројот на картичката : притиснете *2 10bit број на картичка # Избришете сите : притиснете *27474# 5. Системот иницијализација на работата : Краток-коло S1 со метални игли, се сврти на сок и ѕвончето 10 откако вирусот 3, 0000, програмски код во тоа време restore factory Settings и други Прилагодувања се врати, но не ја брише кориснички картичка ефикасно.

Детали

Бренд Име:
YOAA
Број На Модел На:
SY-1788
Ветер:
Никој
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Фреквенција:
125KHz
Големина:
60X35mm
Свеж

Избор на клиенти