.

.

New
RFID Контрола на Пристап на Системот за Полнење Дрвена Врата Set+300LBS Eletric Магнетни Заклучување+Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА Keytab+Моќ Снабдувач+Излез Копчето+Врата

RFID Контрола на Пристап на Системот за Полнење Дрвена Врата Set+300LBS Eletric Магнетни Заклучување+Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА

DEN 1778.00
DEN 1871.52

Стока
Достапно.

Работата Фреквенција : 125 KHz; Читање растојание : 3-5cm; Секој keyfob има uniqe бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА. Ве молиме да не информирате во писмена форма(на пример, e-mail, e Bay порака, факс, писмо) во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние може да не се прифати вашето враќање без информирање со нас однапред. Бесплатен Замена : Ако примите не-како-што е опишано (на пр. Ние ќе организира замена штом случај е потврдено. Клучни Fobs Картичка : Овие се 10pcs 125 KHz RFID Близина Keyfobs тие можат да работат со производот кој има 125 Khz RFID читач на картички. Ако вашиот објект има било каква гаранција прашање ве молиме контактирајте со нас за задоволување на решение. Безбедност функција : Вграден-во напонски скок стабилизатор Анти-Остаток на Магнезиум Дизајниран Излез Копчето Ова е пластична излез копчето, тоа е широко се користат во вратата за контрола на пристап на системот. Известувањата ќе бидат испратени по вашата нарачка е испратена, ве молиме проверете ја вашата е-мејл или Aliexpress цел евиденција за датумот на испраќање.Ако сакате да одите надвор, вие само треба да притиснете на ова Излез Копчето, а потоа можете да одат надвор : Поддржат и КООРДИНАТОР на Владата (не Успеваат Safe Mode) и Режим НЕ (не Успеваат Безбеден Режим); Тестирање : 1000000 пати стареење тест; Материјал : Тешко Пластика.Ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи ако пратката не доаѓа до вас на време,и ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот.

Детали

Бренд Име:
stteypco
Број На Модел На:
Контрола На Пристап На Системот За Полнење
Контролор :
15000 Вратата контрола на пристап
Заклучување :
300LBS Електрични Магнетна Брава
Напојување:
12V3A
Тип на картичка:
125khz ID
Свеж

Избор на клиенти