.

.

New
тешки електронски автоматски двојно замав портата настроената

тешки електронски автоматски двојно замав портата настроената

DEN 10800.00

Стока
Достапно.

Ние може да ја испорача стоката до сите земји во светот; ве молам само да се јавите на продавачот ако aliexpress систем нема поддршка за да испратите стоки за вашиот народ. За било какви посебни барања, ве молиме оставете белешки за продавачот.
Сила на мотор, може да биде програмиран
Факултативна photocell заштита
Изградена во прилагодливи авто-затвори (програмабилни од 0-99 дик)
Дигитален дисплеј покажува водење на ситуацијата и поставувањето на мени
Сигурен електромагнетизмот граница за лесно да се прилагоди
Една година гаранција директно од нашата компанија
оваа слика не покажува реалниот производ и тоа е за инсталација преглед;
Опционални делови се јамка детектори, photocells, аларм светла, притисни копчиња, копче влошки или екстра далечинска контрола се достапни : available :
притисни копче
далечинска контрола
клучните рампа. Па ве молиме да не се грижите за време на испорака.
Производ пакет вклучува : еден пар на мотори, две далечински контроли, коло и монтирање делови;
Забелешки :
1.63"/секунда)
Actuator патување : 485mm
Max.
Технички податоци :
Мотор : 220 V/AC 110 V, 24 V DC, 70 WW по actuator, 4А-тековни
Напојување : 110 V/60 Hz (или 220 V/50 Hz или 24 V DC)
Actuator брзина : 1.тешки електронски автоматски двојно замав портата настроената
Превозот цена наведени од страна на системот е само за референца и ако навистина сакам да се купи оваа точка, ве молиме контактирајте со продавачот прво да се провери можно попуст за превозот, пред да плаќаат за оваа цел.

Детали

Бренд Име:
chisung
Број На Модел На:
CSSGO-05
Тип:
Автоматска Врата Оператори
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Моторни Моќ:
230V, 50HZ, 70W
Макс портата тежина по лист:
400kgs
Макс портата должина на лист:
4meters
Заштита класа:
IP54
моторни брзина:
16mm/s
далечински управувач фреквенција:
433Mhz
Име на производ:
тешки електронски автоматски двојно замав портата настроената
Свеж

Избор на клиенти