.

.

New
RTU5025 GSM Портата Настроената,Вратата Настроената, Мобилен Прекинувач, 3G Бенд Далечинско вклучување, Исклучување Од Мобилен Телефон W/2 Дигитални Влезови

RTU5025 GSM Портата Настроената,Вратата Настроената, Мобилен Прекинувач, 3G Бенд Далечинско вклучување, Исклучување Од Мобилен

DEN 2961.12

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Нови Објави RTU уредот :
Кралот Гулаб RTU5025 Нови GSM, GPRS Портата Настроената
Познатиот RTU5015 GSM Портата Настроената нова надградба на верзија!
Далечинска Контрола на Пристап од страна на пропуштен Телефонски Повик (Бесплатно).
Софтверот за персонален КОМПЈУТЕР конфигурација на корисникот,листа на управување полесно и историски податоци за симнување на располагање!!!
Повикувачот-ID за безбедност цел!
>>>>>NEW GSM Портата Настроената RTU5025 добро користи за :
>> Remote отвори/затвори замав/лизгачки гејтс, врати, ролетни, гаража врати,брави со бесплатен повик!
>> Упад безбедност аларм,далечинско вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА мотори, светла, пумпи,генератори,вентили и машини.
>>Дом и гаража сопственикот
>>Бизнис компанија
>>Хотел
>>Магацин
>>Паркинг место
>>Болница
>>Друго место треба далечинско вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА апликации. на пример,. Пумпа, Мотор, Вентил, или било кој треба NC/НЕМА контакт уреди.
НОВА ВЕРЗИЈА,ПОВЕЌЕ ФУНКЦИЈА!
>>>>>Спецификации :
>> Портата Настроената * 1 >>>>>Пакување Листа( Стандарден сет : со AC/DC адаптер ) :
>> Антена * 1
>> AC/DC Моќност адаптер *1,(100~240 V AC до 12 V/1А, велика БРИТАНИЈА/ЕУ/AU/САД тип plug опционално)
>> User Manual & PC Софтвер CD x1
>> Пакување големина : 19*16*8 cm
>> Бруто Тежина : 0.65 kg

Детали

Бренд Име:
КРАЛОТ ГУЛАБ
Број На Модел На:
RTU5025
Примена:
Лизгачки врата, нишалка врата гаража заклучување на вратата
Номинална Напон:
12VDC 1
DIY Материјали:
Електрични
Нето тежина:
0.26 kg
Поставување:
PC софтвер SMS
Поврзани со номинална капацитет:
3А/240V AC
бенд:
850/900/1800/1900Mhz
реле контрола:
со бесплатни телефонски повик
Свеж

Избор на клиенти