.

.

New
2000 Корисникот Вода-доказ лична Карта на Врата Контрола на Пристап за Поддршка на Надворешен Читач

2000 Корисникот Вода-доказ лична Карта на Врата Контрола на Пристап за Поддршка на Надворешен Читач

DEN 1823.00
DEN 1919.04

Стока
Достапно.

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.(Освен некои земји и APO / FPO)
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА . Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање&Наплата :
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po .
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Детали

боја:
Сребрена, Црна
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
нови слетување
Свеж

Избор на клиенти