.

.

New
Инфраред автоматска врата сензор на радио двојно оружје замав портата настроената вратата Автоматски се повлече бар врата

Инфраред автоматска врата сензор на радио двојно оружје замав портата настроената вратата Автоматски се повлече бар врата

DEN 7366.00
DEN 7920.00

Стока
Достапно.

AC24 V текст се користи за поврзување на трансформатор 25. Учење копче се користи за програма/remove remote . ЗАБАВА, се користат за чување на податоци 28.Време promotation функција. Motor1 терминал се користи за поврзување на моторни 1 инсталиран на вратата која се отвора подоцна и го затворите во прв план. GND се користи за поврзување на "теренот" на надворешни уреди 12.Лесно да инсталирате и да работат,и лесно да се поврзете звучници.Род е макс патување е 300мм.Контролирање на еден или dluble-лист мотор е задолжително.24 VDC back-up на батеријата може да биде текст.Моторот е Poweer : 24 VDC 40 W 10.Поставување дополнителни далечински управувач е лесно,до 30pcs далечински управувач. 1 СТРАНА терминал се користи за да се поврзувате со било каков надворешен уред кој работи еден портата 4.Престане да работи кога портата исполнува со пречка. 24 V DC заклучување на излез—НФ терминал кој се користи за поврзување на електрично заклучување 15. Замав Портата Оператори Основниот Комплет Вклучува : 2 x DC портата моторни кои се пред-жичен со моторни кабли 2 x Замени spanners 2 x Далечински контроли 1 x Control panel 2 x Пост монтажа заградата 2 x Портата монтажа заградата 1 x Гумени Врата Стоп 1 x упатството Изберете соодветен пакет според вашите потреби.(150 KGS по лист) Замав Портата Настроената PKM-101 има моќно 24 VDC мотори,кои обезбедуваат исклучителни почнувајќи вртежен момент и карактеристики soft start/stop функција. 24 V DC аларм за излез 19.Висока брзина работи може да биде прилагодување.Може да се прилагоди го отворите и затворите вратата на времето.Работен век за 15 години. Оваа двојна оружје замав портата отворање систем е стабилна,tuff,долготрајни,моторот може да се справи со светлина гејтс. дигитален дисплеј се користи за да покажува на прилагодување дата 26. 24 V DC аларм за излез 18. INC+ се користи за приказ зголемување при поставување на податоци 27. 24 V батеријата излез се користи за поврзување на резервна копија на батеријата - 10.

Детали

Бренд Име:
GALO
Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Ветер:
Никој
Број На Модел На:
PKM 101
Моторни напон:
24VDC 40W
Влезна Моќност:
220VAC/120VAC
Ротациона Брзина:
200 вртежи во минута
Рака е продолжен брзина:
1.6 cm/s
Рака е макс патување:
300 мм
Продолжи со трчање време:
5 Минути
Макс Еден лист Должина:
2.5 метри
Макс еден лист тежина:
300 кг
Макс портата отворен агол:
90 степени
Заштита класа:
IP55
Свеж

Избор на клиенти