.

.

New
Автоматска врата безжична рака притисок се префрлите на автоматско вратата безжична отварачки безжичниот далечински управувач префрлате

Автоматска врата безжична рака притисок се префрлите на автоматско вратата безжична отварачки безжичниот далечински управувач

DEN 3119.00
DEN 3504.00

Стока
Достапно.

Активирањето на сите користење на вградениот бакар антена, долго безжичен пренос на далечина, силни анти-мешање способност.Три притисок предизвика дизајн за да се обезбеди притискање на ефикасен, лесен и сигурен предизвикувајќи.Оперативен фреквенција 315 M, стабилност подобро од 10-5. Со користење на само-учење код, им овозможи на корисниците да додадете рака притисок се префрлат во секое време. По безжична примате, предизвика акција време е прилагодлив within1-9 секунди за да се олесни различни gating барања.9 m A (рака притисок switch) на животниот век на Батеријата : притиснете просек 500 пати дневно, висок квалитет на батеријата може да издржи 300 дена (рака притисок switch) Трансиверите растојание : во зависност од реалните сајт електрични оклопна средина, под нормални услови до 5 метри.Карактеристики 1. Широк напон на текст ,12-36 V AC и DC моќност се валидни. безжичен ресивер за домување е составен од индустриски одделение ABS пластика. НАТОПИ да одговара на transceiver, работат simplely и погодно. Рака притисок машина користи Стп лак лекување школка и густата филм етикетирање, школка е убава и отпорност на абење; анти-вирусот завртка дизајн. Технички Параметри Напојување : AC/DC12-36 V; Quiescent Струја : 15m A; оперативен струја : 80m A (безжичен приемник) Главни контакт капацитет : 20 A 14 VDC Заменик Контакт капацитет : 1 A 24 VDC (безжичен приемник) Контактирајте го повлече задржување на време : 2 секунди (безжичен приемник) Напојување : 6 V (две 3 V копчето батеријата); емисија на струјата : 3.

Детали

Бренд Име:
Jedrek
Број На Модел На:
KT-DW01
Свеж

Избор на клиенти