.

.

New
Две вратата Access Control Panel RFID контрола на пристап одбор TCP/IP Двојно Вратата за Безбедност Пристап Контролер + rfid Роб Reader

Две вратата Access Control Panel RFID контрола на пристап одбор TCP/IP Двојно Вратата за Безбедност Пристап Контролер + rfid

DEN 3115.20

Стока
Достапно.

ние ќе песна нив.Ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи ако пратката не доаѓа до вас на време,и ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме имајте во предвид дека postages / сопствени трошоци(ако ги има) spended во таква наредба се на клиентот со трошоците. 4,Слободна Замена : Ако примите не-како-што е опишано (на пр. Ве молиме да не информирате во писмена форма(на пример, e-mail, e Bay порака, факс, писмо) во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. неисправни, неточни, дел исчезнати) објектот, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се добие објект.
Една врата Access Control Panel RFID контрола на пристап одбор TCP/IP Една Врата Безбедност Пристап Контролер слободен софтвер англиски јазик
1 КОМПЈУТЕР и Два Вратата Access Control Panel
2 ПАРЧИЊА 125khz Rfid Читач
2 ПАРЧИЊА пластични Копчето Излез
1 КОМПЈУТЕР НА ЦД
Функција Вовед
Конвенционалните Функција
offline operation; реално време надзор; фото дисплеј; mass storage; флексибилни корисникот привилегија подесување; далечинско отклучување; мулти-кориснички надзор; брзо поставување; удобен проверка и барање; revisable и некој report form; формулар за извештај;извештај може да се извезуваат во excel датотеката; картичка+лозинка за отклучување; аларм за долго време unclosing;огласува за неважечка картичка swiping; првата карта отклучување;аларм за нелегално пауза; отклучување на определено време; e-мапа итн. Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот. Сепак, 95% парцели ќе биде доставен во рамките на референтната време. Ако е поврзан со проширувањето на одборот, е во состојба на аларм со хардвер, ако е поврзан со зајакната проширување одбор, тогаш е во можност да Безбедносен аларм
Complsive го отворите и затворите вратата на долг пат : Да
Отворена врата во далечинскиот дистанца : Да
Интер блок : Да
Анти помине назад и опашка : Да
Мулти-картичка отворена врата : Да
Отворен долго време на одредено време : Да
Електронски сајтот : Да
Итност на заклучување : Да
Првата карта отклучување : Да
Отклучување врз основа на внатрешни и надворешни валидација : Да
Тастатурата (карта+passwor, вечера лозинка) : Да
Големина:80 x 43x 16mm Боја:Црна Напон:DC12 V Тековната: ≤100m A Температурата:-25 до 75 Читање Спектар : 5~15 CM Излезен Формат:Wiegand 26/34 Картичка Тип:125khz EM-ID Комуникација на Далечина:WG≤100 Оперативни Влажност:IP65
Ова е пластична излез копчето, тоа е широко се користат во вратата за контрола на пристап на системот.

Детали

Бренд Име:
mcdorsteco
Број На Модел На:
L02-R2-Е2
корисникот:
20.000 евра
Се најавите:
100,000
Свеж

Избор на клиенти