.

.

New
Еднокреветни/двокреветни влезна Врата & порта Контрола на Пристап на систем за Електронски интегрирани RFID моторните брава со RFID читач 40pcs беџ

Еднокреветни/двокреветни влезна Врата & порта Контрола на Пристап на систем за Електронски интегрирани RFID моторните брава со

DEN 1181.76

Стока
Достапно.

еден со IC читателот 13.Менување на кодот за отворање код : на оригиналниот код е 8888; и ако корисникот го притиснете #8888#, заклучување ќе се отвори.Бришење картичка/tag Притиснете 4# и повлечете ја картичката; картичка избришани успешно ја; Или притиснете 5#, а потоа се стави во последните 6 цифри од картичка и притиснете # Или за да ги избришете сите корисници, притиснете 90#90#; 3.
Пакет содржина : одделение за заклучување( bidiretional верзија за пристап или една пристапна верзија)+40pcs keyfobs+key master card+далечински управувач( без батерија вклучени )
D= двонасочно пристап заклучување, S= единствен пристап кодот
постојат четири модели на ова заклучување :
1.Во надоместок, ќе им понуди 5 повеќе keybobs секој пакет.Менување на програмски код : Притиснете 0+#+нова шифра#нова шифра#(новиот код е било која цифра од 1000 до 999999999 4.првиот е еден пристап за заклучување, а вториот е двонасочно пристап заклучување;
Далечински контролер инструкции : Програмски код : 9999 Кога внесете програмирање статус, ве молиме притиснете #9999#, Кога ова е направено, LED светло е зелена; 1.000 до 999999999) 5.56 MHZ, отворањето од копчињата за излез;
Батеријата CR2025 во внатрешноста на оваа за далечинска контрола ќе бидат земени пред испораката, како на батеријата е многу чувствително за превозот; овој вид на батеријата е лесно да се најде и на локално ниво. Притиснете 92+нов код+#(кодот треба да биде било цифри од 1.

Детали

Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно со Сигнал
Ветер:
Никој
Број На Модел На:
DSBD-D
Бренд Име:
KINGJOIN&GALO
Свеж

Избор на клиенти