.

.

New
Метал Водоотпорен Контрола на Пристап 125KHz RFID Читач на картички Тастатура Со 10 Копчињата Со Дожд Покритие За Врата Контрола на Пристап Систем

Метал Водоотпорен Контрола на Пристап 125KHz RFID Читач на картички Тастатура Со 10 Копчињата Со Дожд Покритие За Врата Контрола

DEN 995.00
DEN 1156.80

Стока
Достапно.


За Гаранција
1. Ние им даде една година гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави вашиот вистински телефонски број и поштенски код кога ќе се плати, добредојдена и ценета! 3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа од понеделник до сабота. Ако не сте задоволни со какви било средства, ве молиме да ни даде можност да ви понуди соодветно решение. Ние сме посветени на вашето задоволство. Со цел да се осигура дека вие ќе ја добиете вашата цел, без или помалку данок, ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. На вредноста не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност и не може да се примени во земји со различни тарифни правила. Ако вашата адреса е оддалечена област на DHL / ФЕДЕКС брза испорака и сакате DHL/ФЕДЕКС превозот, тогаш ќе треба да плаќаат екстра 38 за далечинско област цена. Контактирајте Со Нас
1. Ви благодариме!
За Вредност 1.
За Превозот 1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ако имате било какви прашања, ве Молиме испратете порака преку Трговија менаџер. Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Број На Модел На:
F-7612
Ветер:
Никој
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Бренд Име:
OBO РАЦЕ
Тип:
метална врата пристап контролер читач на картички
Корисникот Картички Капацитет:
1000 корисникот картички
Работен напон:
DC12V
RFID картички тип:
ЕМ или EM компатибилен
Материјал:
Метал
Читање Од Далечина:
0-10cm
RFID keyfobs модел:
TK4100
боја:
Сребро.
РГ интерфејс:
WG26
Работна Фреквенција:
125KHz
Свеж

Избор на клиенти