.

.

New
DIYSECUR Висок Квалитет DC12V Електронски Вратата Ѕвоно За Врата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Бела

DIYSECUR Висок Квалитет DC12V Електронски Вратата Ѕвоно За Врата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Бела

DEN 393.00
DEN 479.04

Стока
Достапно.


Висок Квалитет DC12 V Електронски Вратата Ѕвоно За Врата Контрола на Пристап Систем
Тука е и висок квалитет на електронски вратата бел може да се поврзе со контрола на пристап на тастатурата која што има врата бел копчето, звук е ѕвонење и волумен е висока, моќ на страна на пристап контролер, нема потреба од дополнителна батерија, исто така можете да се поврзете кабел за продолжување и инсталирани во било кое место ви се допаѓа.
Употреба : Пристап на системот за контрола на Моќ : DC12 V, нема потреба батеријата. Големина : 86 x 62 x 23 mm
Она што е во :
1 x Вратата Бел

Детали

Ветер:
Никој
Бренд Име:
DIYSECUR
Број На Модел На:
Врата
боја:
Бела
Место на Производство:
шенжен
Свеж

Избор на клиенти