.

.

New
Пеперутка-Портата Замав Портата Opene Реле Вклучите Далечинскиот управувач за Контрола на Пристап Вратата Настроената ГЕЈТС се вози Безжична тастатура за Факултати

Пеперутка-Портата Замав Портата Opene Реле Вклучите Далечинскиот управувач за Контрола на Пристап Вратата Настроената ГЕЈТС се

DEN 8035.00
DEN 8640.00

Стока
Достапно.

Но, ние и ветуваме Ние ќе се тестира на тест пред пратката да се обезбеди дека производот ние испрати да ви е во добра состојба. INC+ се користи за приказ зголемување при поставување на податоци 27. Технички Карактеристики Мотор напон : 24 VDC 60 W Текст напојување : AC/DC24 V ±10% / 220 VAC±10% / 120 VAC±10% Ротациона брзина:300 ВРТЕЖИ во минута Рака е продолжен брзина:2. COM терминал е ЗАЕДНИЧКИ се користи за поврзување на "теренот" на надворешни уреди 3. Кога Вратата е Попречена : Портата запира . COM е ЗАЕДНИЧКИ се користи за поврзување на "теренот" на заклучување 16. AC24 V текст се користи за поврзување на трансформатор 24. Овој терминал поврзете 1 црвена жица (пресметано од вашата лева страна за да десната страна) 21. Овој терминал поврзете 1 сина жица (пресметано од вашата лева страна за да десната страна). 1 СТРАНА терминал се користи за да се поврзувате со било каков надворешен уред кој работи еден портата 4. 24 V DC заклучување на излез—НФ терминал кој се користи за поврзување на електрично заклучување 15. дигитален дисплеј се користи за да покажува на прилагодување дата 26.Слободни на техничко водство, во работни денови контактирајте со продавачот. 24 V DC излез се користи за поврзување на надворешни уреди. ДЕК - се користи за приказ намалување при поставувањето на податоците 29.4 cm/s Рака е макс патување:300 mm Продолжи да работи време : 5 минути Max еден лист должина: 2. COM терминал е ЗАЕДНИЧКИ се користи за поврзување на "теренот" на надворешни уреди 6. Лизгајте Картичка терминал се користи за поврзување на сите надворешни уреди кои ќе работат за да ја отвори портата 5. Во случајот на електричната енергија : Користете го упатството замени копчето за ослободување на спојката за да се отвори или затвори портата рачно.

Детали

Бренд Име:
GALO
Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Ветер:
Никој
Број На Модел На:
PKM102
Влезна Моќност:
AC110V/AC220V
Моторни напон:
24VDC 60W
Ротациона Брзина:
300 вртежи во минута
Рака е продолжен брзина:
2.4 cm/s
Рака е макс патување:
300 мм
Продолжи со трчање време:
5 Минути
Макс Еден лист Должина:
2.5 M
Макс портата отворен агол:
110 степен
Свеж

Избор на клиенти