.

.

New
Автоматско Tripod Turnstile Портата за Паркинг / стадион влезот контрола/torniquetes

Автоматско Tripod Turnstile Портата за Паркинг / стадион влезот контрола/torniquetes

DEN 35280.00

Стока
Достапно.


Контрола На Пристап Целосна Автоматска Мост Стил Tripod Turnstile
Функција Спецификации :
Двете насоки, може да се постави како контролирани од владата или слободен режим
Ресетирање автоматски : Оди сигнал ќе се укине ако премин преку не е завршено со во пред-сет време стандардот вообичаено е 5 секунди( време на прилагодливи од страна на софтвер).
Кога исклучување, тоа ќе биде падна раката на барање на заштита од пожари ( default (вообичаено) или слободни помине режим
Анти бекап функцијата, за да се спречи обратна ротација откако механизам има движат 60 степен од дома
Факултативна индикација на надвор LED counter
Со интерфејс на префрлање на реле, компатибилен со сите пристапни контролер
Времето за аларм и броеви прилагодливи; Со RS232/RS485; Продолжи со може да автобус и Етернет
Анти бекап функцијата, за да се спречи обратна ротација откако механизам има движат 60 степен од дома
Опремени се со бесплатен софтвер за контрола на човековите machin интерфејс& контрола команда ПАКЕТИ
Електрични -Спецификација
Машина центар : Германски технолошки мотор
Операција напон : 110-120 V ac(50/60 Hz)
Управувано мотор : Brushless & slotless DC мотор
Главниот Одбор Напон : DC24 V
Интерфејс : Еден стандард порт-RS232, на располагање за да се поврзете со надворешни МОЖЕ да& Ethernet интерфејс
Контролен панел со смета и LED digtal функција
Транзит на ветер : 30-40 лица во минута
Температура : -20c степен да 60c
Итни случаи и Сообраќај -светло функција
Работни Животната Средина : Внатрешна/ Надворешна
Рамка - Спецификација :
Рамка : 304(стандардно) /316 Одделение од Нерѓосувачки челик
Дебелина на ply : 1.

Детали

Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно со Сигнал
Бренд Име:
KINGJOIN&GALO
Број На Модел На:
GFTT-04
Ветер:
Во Право Се Справи Со
Заштита одделение:
IP40
брзина на проток:
35 до 40 луѓе во минута
патникот counter :
достапни факултативна
Пакет:
Дрвени
Механизам:
Целосната-Автоматски
Користење место:
затворен само и отворено со засолниште
арм должина:
500mm
Моторни напон:
DC12V
Гаранција:
1 година
Место на Orgin:
Шенжен,Кина
Свеж

Избор на клиенти