.

.

New
Алуминиум легура Површината Монтирање на Електрични Гром заклучување Време прилагодливи

Алуминиум легура Површината Монтирање на Електрични Гром заклучување Време прилагодливи

DEN 816.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.


Алуминиум материјал за Тестирање за да се 1000000 циклуси. Успеат безбедно - Отклучен кога моќта е отстранет Ниска температура, безбедно и трајни Погоден За : Дрвена Врата, Метална Врата, Врата, Огноотпорни Врата,итн Работен напон : 12 VDC Вратата статуа сигнал на излез контакт(NC/COM) Оперативни temp : -10~+25 C(14-131 F) Start-up струја : 1.1 Еден Оперативен струја : 0.14 Нето тежина : 930g Димензија : 150x34x28mm Држи Сила : 1000 KG Заклучување основни : дијаметар сл 12.5 mm нерѓосувачки јадро,се протега во должина од 15mm Време : 0 / 3 / 6 вториот Серпентина тип : Континуирано работи

Детали

Бренд Име:
LIHTNE
Свеж

Избор на клиенти