.

.

New
Мулти апартмани видео врата телефон на канцеларијата видео спогодба со врата ослободување SIP спогодба за поддршка на IP VoIP PBX

Мулти апартмани видео врата телефон на канцеларијата видео спогодба со врата ослободување SIP спогодба за поддршка на IP VoIP

DEN 13968.00

Стока
Достапно.


Видео SIP основните телефон(F600) + Видео SIP вратата телефон(Q520). Факултативна количина за купување : F600*N+Q520*N. 7 инчен 720 P HD видео екран, Андроид систем на F600(F600 може да се постави на маса или на ѕид монтирани). Скриени RFID Читач на картички. Реле за да се Поврзете со Заклучување на Вратата , НЕ/NC Реле Режим. Во можност да се создаде Спогодба со или без сервер/телефонска централа. Користат SIP Протокол, Лесно да се Распоредат. Директно Повик да се Претходно наместени Телефонски. Водоотпорен дизајн . Hight Квалитет Гласовен Разговор. Full Duplex Спогодба. Автоматскиот Одговор , Авто Страна Надолу. Моќни Веб-Менаџмент.

Детали

боја:
F600x0 Q520x1, F600x1 Q520x1, F600x1 Q520x2, F600x1 Q520x3, F600x1 Q520x4
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно со Сигнал
Број На Модел На:
Q520
Бренд Име:
NiteRay
Ветер:
Во Право Се Справи Со
Протокол:
SIP
Спогодба Тип:
Дво-насочно Видео Спогодба
Лична Карта Тип:
RFID 125KHz лична Карта
Водоотпорен:
IP65
екран:
7 инчен 720P
Камера Приказ На Ангел:
120 степен
Брзо Бирање/Жешко Копче:
Поддршка
моќност:
12V DC или 48V Рое
Свеж

Избор на клиенти