.

.

New
Метал Отпечаток Контрола на Пристап Лозинка Вратата Контрола на Пристап самостојна Wiegand Reader

Метал Отпечаток Контрола на Пристап Лозинка Вратата Контрола на Пристап самостојна Wiegand Reader

DEN 1194.72

Стока
Достапно.

Метал Отпечаток Контрола на Пристап Лозинка Вратата Контрола на Пристап самостојна Wiegand Reader
ID =125 KHZ IC =13.56 MHZ
Спецификации : Оперативен Напон : 12 VDC + 10%; Тековните 60m A Заклучување Реле : 12 VDC/1.5 НА Животната средина температура : работа : 0°C~45°C; складирање : -10°C~55°C Релативната влажност : работа : 40%~90%RH;чување : -20%~90%RH СМАРТ Картичка Капацитет : 3000 картичка Близина Читателот Фреквенција : 125 KHz или 13.56 MHZ Компатибилен Картички : ЕМ или EM компатибилен картички Картичка Читање Растојание : 1-10 CM Големина на : 78.7*78.7*18.6 ММ Нето Тежина : 300g

Детали

Број На Модел На:
MD01
Бренд Име:
KINGJOIN&GALO
Свеж

Избор на клиенти