.

.

New
DC12V 1CH 315MHz безжична метал далечинско управување на прекинувач со далечински примачот за контрола на електрични заклучување 1/2/3 предаватели+1 модул

DC12V 1CH 315MHz безжична метал далечинско управување на прекинувач со далечински примачот за контрола на електрични заклучување

DEN 336.00
DEN 394.56

Стока
Достапно.


За Гаранција
1. Ние им даде една година гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот. Гаранцијата не се однесува на дефекти предизвикани од страна на купувачот, како злоупотреба, оган и сл.

Детали

Број На Модел На:
JS31-1
Ветер:
Никој
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Бренд Име:
OBO РАЦЕ
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Растојание опсег:
Макс до 50m
Тип:
безжичен далечински управувач
Апликација за:
вратата за контрола на пристап систем
Работен напон:
DC12V
Максимална струја:
10A
Фреквенција:
315MHZ/433mhz
Се применува за:
Еден врати
Канал:
1
Свеж

Избор на клиенти