.

.

New
Целосен сет RFID Вратата за Контрола на Пристап на системот за Полнење Со Електрична Магнетна брава Напојување Вратата за Влез тастатура 10 Копче Fobs Копчето ИЗЛЕЗ

Целосен сет RFID Вратата за Контрола на Пристап на системот за Полнење Со Електрична Магнетна брава Напојување Вратата за Влез

DEN 3162.24

Стока
Достапно.


Излез Копчето :
Оваа излез копчето широко се користи во вратата за контрола на пристап на системот. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Копчињата исто така, може да бидат копирани, создавајќи уште повеќе безбедносни ризици.
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Брави и клучеви исто така ќе ви овозможи да се обезбеди вашата зграда, но кога копчињата се изгубени или украдени, непријатностите и за сметка на менување на брави и ре-издавање на копчиња може да биде значителна.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Испорака :
1. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Тоа е совршен за Домови, Канцеларија, Фабрика и многу други полиња!
Пакет се Вклучени : 1 x контрола на Пристап на тастатурата 10 x Копче ознака 1 x Напојување 1 x Exit копчето 1 x 180kg Магнетна Брава 1x пакет додатоци
Внимание : ако треба купи контрола на Пристап на системите за работа со видео врата телефони заедно, како што се : ( Влезот guard систем/Безжичниот далечински управувач/Вратата за излез/контрола на Пристап напојување/ ID Keyfobs и било каква друга видео врата телефон делови) ве Молиме испратете порака до мене. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
КООРДИНАТОР Mode - (Заклучени додека се снабдува со енергија) Не Safe Mode Тестирање : 1000000 пати стареење тест Погоден За : Дрвена Врата, Метал Doorr, Огноотпорни Врата, Стакло од Врата, итн.Кога ќе сакаат да одат надвор, вие само треба да притиснете на ова Излез Копчето, а потоа можете да одат надвор : Maximun Моќ Оценка : 36 VDC 3А-5 A излез Поддршка и КООРДИНАТОР на Владата (не Успеваат Safe Mode) и БЕЗ Чекање (не Успеваат Безбеден Режим) Тестирање : 1000000 пати стареење тест Погоден За : Дрвена Врата, Метална Врата, Стакло од Врата, Огноотпорни Врата, итн
Конекција Дијаграм :
Апликации
Ова е НОВ Пристап за Контрола на RFID ID Читателот Тастатура, која може да се ажурира на безбедноста на вашиот дом и канцеларија.

Детали

Бренд Име:
AMOCAM
Број На Модел На:
Контрола На Пристап 01
Тип:
Контрола На Пристап
Име:
Контрола На Пристап На Системот За Полнење
се применуваат:
Семејства/подови/вили/апартмани
RF-Картичка тип:
ЕМ или EM компатибилен картичка
моќност:
12V DC
Свеж

Избор на клиенти