.

.

New
RTU5024 GSM Портата Настроената Реле Вклучите Далечинскиот управувач за Контрола на Пристап Со Бесплатен Повик на iphone и android апликација за поддршка

RTU5024 GSM Портата Настроената Реле Вклучите Далечинскиот управувач за Контрола на Пристап Со Бесплатен Повик на iphone и android

DEN 1171.20

Стока
Достапно.


> Индустрија : Далечински прекинувач опрема, на пример : уличните светилки, соларна енергија, мотор, инвертер, PLC,
пумпи, вентилатори и др. Како тоа функционира?
А) Инсталации на RTU5024 Портата настроената со вашата врата се заклучува или други машини.
> Бизнис : Далечински управувач електронски кутии,светла билборди,ПРЕДВОДЕНА знаци,итн.
На пример,Ако сте со користење на RTU5024 GSM портата поотворени за отворање/затворање на вашата гаража вратата од
вашето семејство memebers, она што ви треба е само 2~5 SMS команди само.50 Ma/екранот во Мирување : 15m A Антена 50 Ω SMA Антенски интерфејс SIM Картичка Поддршка 3 V SIM Картичка Влажност спектар Релативна влажност 90% Надворешен димензија W102*D76*H27mm Нето Тежина 180 g
.
За Пост mail превозот на RTU5025 парцела :
ако одберете пост mail економски превозот,што ќе се околу 20 до 60 дена на вашата страна.Среќен smart RTU5024 GSM Портата Настроената Далечински Пристап Реле Контрола од страна на Мобилните Телефонски Повик (БЕСПЛАТНО) Мобилен Телефон Стан Сега на Располагање се Направи Лесна Контрола за вашиот портата настроената Погодни за гаражни врати настроената,лизгачки портата настроената,нишалка врата настроената,shutter вратата настроената RTU5024 Контролер вашиот економски најдобри choise Превозот многу брзо gsm реле префрлате
Стандард Пакување Листа :
> RTU5024 GSM Портата Настроената * 1
> Добро Се Здобијат Со Антена * 1
> User Manual *1
> Пакување големина : 17*9.

Детали

Бренд Име:
HUOBEI
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Ветер:
Никој
Број На Модел На:
RTU5024
Моќност:
DC12V
Работни бенд:
GSM(2G)-850/900/1800/1900MHz
СТАН:
iPhone стан и андроид стан на располагање
Максимална authroized број:
200
Употреба:
Електрични Вратата или Портата Настроената
случај боја:
Црна
UPC Код:
714424226907
Свеж

Избор на клиенти