.

.

New
RFID Вратата контрола на пристап за полнење,TCP една врата контрола на пристап+powercase+280kg магнетни заклучување+ID читателот+излез копчето+10 ознака,sn:комплет-B106

RFID Вратата контрола на пристап за полнење,TCP една врата контрола на пристап+powercase+280kg магнетни заклучување+ID читателот+излез

DEN 6528.00

Стока
Достапно.

6 cm
Пакет тежина : 2 KG
********************************************************************************************************
Ем копче фоб ознаки параметри :
Клучни ознака е еден вид на чип картичка ,големината е како меѓународен стандард ,тоа секогаш користете Сертификат за лична карта, контрола на пристап,
транспорт ,библиотека, паркинг и сл
Чипови : ЕМ Швајцарија мала електрична енергија EM4102 вода
Оперативен фреквенција : 125 KHZ
Растојание на реакција : 4-10cm
Енкапсулација материјал : ПВЦ.
********************************************************************************************************
ID читателот/тастатура читателот параметри :
Wiegand 26/34bits Стандарден Формат на Податоци Излез
*Помалку од 0.5*56*23(cm)
Жица Врска
WG26/излез 34
Црвено : DC 9 V-16 V
Црна : GND
Зелена : D0
Бела : Г1
Сина : LED
Жолта : BEEP
сивото : ring
виолетова : ring
********************************************************************************************************
Електрични 280kg магнетна брава параметри :
Спецификации :
Држи сила : 280kgs
Напон : DC 12 V
Актуелни : 380-450m A
Работна температура : -10 до 55 целзиусови степени степен (14 до 131 Целзиусови степен)
Влажност : 0 95%
Работен режим : моќ-за да го заклучите
Заклучување на големината : 25 * 4. ABS
Типична примена : Timecard,enterprise една картичка систем итн.
********************************************************************************************************
Излез копчето параметри :
Оваа излез копчето широко се користи во вратата пристап. Стандард 12 V, 70m A Работат на струјата
*100 Метри Комуникација На Далечина
*Реално Време За Пренос На Податоци,
*ПВЦ Материјал Случај
*Со Отворено Вода-Доказ Функција
*Аудиовизуелни индикација : Кога регистрирани картичка е претставен на читателот, на црвениот LED трепка зелено и се огласува звучен сигнал.

Детали

боја:
сет 1 без тастатура, set2 со тастатура
Бренд Име:
FENGLIANSECURITY
Свеж

Избор на клиенти