.

.

New
Електрично заклучување & порта кодот за Пристап на системот за Контрола Електронски интегрирани RFID Вратата Rim брава со ID читателот 125khz

Електрично заклучување & порта кодот за Пристап на системот за Контрола Електронски интегрирани RFID Вратата Rim брава со ID

DEN 720.00

Стока
Достапно.


За англиски јазик прирачник, тоа не доаѓа со овој производ и ве молиме оставете го вашиот е-маил, ние ќе го испратам до вас преку е-маил.првиот е еден пристап за заклучување, а вториот е двонасочно пристап заклучување;
D= двонасочно пристап заклучување, S= единствен пристап кодот
.
постојат два модела на ова заклучување :
еден со ID читателот 125khz, отворањето со копчиња за излез; еден со ID читателот 125khz, отворањето од копчињата за излез;
Сребро далечинскиот управувач се користи за да се постави, може да не ја отвори вратата, браун се користи за да ја отвори вратата.
D= двонасочно пристап заклучување, S= единствен пристап кодот
Пакет содржина : одделение за заклучување( bidiretional верзија за пристап или една пристапна верзија)+30ps ознаки+key master card+далечински управувач( без батерија вклучени )
Одбраниот производ содржи сите слики на тоа
Можете да се јавите на продавачот преку користење на оперативни инструкции, затоа што не се сите земји поддршка на англиски јазик прирачник, па ние ќе испрати прирачници и работење вежби преку e-mail ,да обезбеди инсталирате видео,благодарам.
За ова заклучување, постојат две верзија : еден е излез од страна knob, нема потреба од копчињата или картичка swiping да ја отворите( единствен пристап ); другиот модел е излезот од копчињата или картичка swiping( двонасочно пристап );
За RFID тагови, ние имаме друга боја на располагање, како црвена, жолта или зелена; исто така, ние може да обезбеди ПВЦ картичка.

Детали

Број На Модел На:
DDS
Бренд Име:
GALO
Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Ветер:
Никој
Ветер:
Универзална Употреба
Влезна Моќност:
DC12V
Свеж

Избор на клиенти