.

.

New
Бренд Нови DIY Rfid Вратата Контрола на Пристап Комплет Наместен Со или Без Nc Долго тип Електрични Штрајк Кодот за Целосен Пристап, Систем за Контрола

Бренд Нови DIY Rfid Вратата Контрола на Пристап Комплет Наместен Со или Без Nc Долго тип Електрични Штрајк Кодот за Целосен Пристап,

DEN 1627.20

Стока
Достапно.

Поддршка картичка со лозинка, карта плус лозинка и лозинка плус картичка. Класичен изглед со корисна функција.Електрични штрајк има два режими на работа : еден е начинот на заклучување со моќ прекинување, тоа значи дека кога се во ситуација на моќ прекинување, пролетта болт не може да се отвори и кога моќ
Спецификација : Производ Параметар Параметар Опис Заклучување Големина 250 Lx25 Wx31 H(mm) Штрајкот Структура од не ' Рѓосувачки Челик Држи Сила 500 килограми Напон DC12 V (Треба Цел DC24 V) Струја 200m A Функција не Успеваат Безбедна(YS-132 NO) или Успеат Безбедно (YS-132 NC) Погоден За : Дрвена Врата,Метална Врата,ПВЦ Врата Површината Температурата во Рамките +20 Соодветна Температура -10-+55 (14-131 F) Оперативни Влажност 0-90%(не-кондензирање) Лицето плоча Домување Насликани Челик Функција Вграден надвор MOV Тежина на 0,4 kg
Карактеристики : Ова е пластична излез копчето, тоа е широко се користат во вратата за контрола на пристап на системот. Притиснете Keyapd Sensitively и одговор побрзо.


.Ако сакате да одите надвор, вие само треба да притиснете на ова Излез Копчето, а потоа можете да одат надвор : Поддршка N0/NC/COM Контакт Точка Големина : 86*46*13mm Поддршка и КООРДИНАТОР на Владата (не Успеваат Safe Mode) и Режим НЕ (не Успеваат Безбеден Режим) и COM; Тестирање : 1000000 пати стареење тест; Материјал : Тешко Пластика. Добредојдовте истрага. неисправни, неточни, дел исчезнати) објектот, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се добие објект.Ние ќе организира замена штом случај е потврдено. И ве молиме контактирајте со нас, прво, Pls љубезно не се однесуваат на спорот прво.

Детали

боја:
БЕЗ Заклучување, со NC Кодот
Број На Модел На:
T09-132-K80
Бренд Име:
mcdorsteco
Контролор:
125KHz
моќност:
12V3A
Заклучување:
Долго Штрајк Кодот
Копчето Излез:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти