.

.

New
DIY Целосна RFID Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Постави Долго Тип Електрични Штрајк Заклучување +12V Напојување + Близина Вратата за Влез на таста

DIY Целосна RFID Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Постави Долго Тип Електрични Штрајк Заклучување +12V Напојување

DEN 1723.20

Стока
Достапно.

Ако вашиот објект има било каква гаранција прашање ве молиме контактирајте со нас за задоволување на решение.Ако сакате да одите надвор, вие само треба да притиснете на ова Излез Копчето, а потоа можете да одат надвор :
Поддршка и КООРДИНАТОР на Владата (не Успеваат Safe Mode) и Режим НЕ (не Успеваат Безбеден Режим);
Тестирање : 1000000 пати стареење тест;
Материјал : Тешко Пластика. Ние може да не се прифати вашето враќање без информирање со нас однапред.
1, Вашата цел ќе биде испратена на 1-3 работни дена по целосната исплата е расчисти кога акции трае. Ние ќе организира замена штом случај е потврдено.
6, Барања : Сите квалификувани враќа/замена, мора да бидат водени од нас. Ако не можеме да slove и не прават наплата за вас. Ве молиме да не информирате во писмена форма(на пример, e-mail, e Bay порака, факс, писмо) во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ако не, контактирајте со нас прв, а направи негативни повратни информации директно, тоа значи да се откаже сите по-продажба на услуги.
Тоа е 12 V3 A Излез,
Тоа контроли електрично заклучување директно;
Помогне да се намали преголемиот за пристап контролорот;
Автоматска заштита на функцијата за појава на краток спој или исклучете;
NC/НЕМА излез режими на избор за различни типови на електрични брави
Електрично Заклучување
Заклучување Големина: 250 Lx25 Wx31 H(mm) Штрајкот Структура:Нерѓосувачки Челик Држи Сила:500 килограми Напон:DC12 V Тековната:200m A Функција:не Успеваат Безбедна(YS-132 NO),Успеат Безбедно( YS-132 NC ) Погоден За : Дрвена Врата,Метална Врата,ПВЦ Врата Површината Температурата:во Рамките +20℃ Соодветна Температура:-10~+55℃(14-131 F) Оперативни Влажност:0~90%(не-кондензирање) Лицето плоча Домување:Насликани Челик Функција:Вграден надвор MOV Тежина на 0,4 kg
Копчето Излез
Ова е пластична излез копчето, тоа е широко се користат во вратата за контрола на пристап на системот.

Детали

Бренд Име:
mcdorsteco
Број На Модел На:
MD-T05-10
Свеж

Избор на клиенти