.

.

New
125khz Rfid Контрола на Пристап Со 1000 Корисници 125khz EM Картичка Вратата за Пристап на Системот за Контрола на Тастатура Вратата Настроената Безбедност Врата

125khz Rfid Контрола на Пристап Со 1000 Корисници 125khz EM Картичка Вратата за Пристап на Системот за Контрола на Тастатура

DEN 475.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.

Добредојдовте истрага. Ако вашиот објект има било каква гаранција прашање ве молиме контактирајте со нас за задоволување на решение.
Ве молиме Љубезно забелешка : Горенаведените поврзани со производи за целосен пристап, систем за контрола, ќе треба да изберете како вашиот вистински барање. Класичен изглед со корисна функција. Услови : Сите квалификувани враќа/замена, мора да бидат водени од нас. Професионален дизајн, одлична за домашни и за статистика , доаѓаат со упатство Идеален за домови и канцеларии
Спецификации : Работен напон : за DC 12 V Отклучување на струјата : ≤1000m A Статична струја : ≤60m A Меморија : 1000 стандард корисници Картичка прочитајте растојание : 0-10 cm RF тип : ЕМ картичка Работна температура : -10 ~ 70 C Работна bumidity : 10% до 90% 3 опции за да ја отворите вашата врата (admin user избор) : Карта (Копче Ознака) и Лозинка/ Картон (Копче Ознака) Само/ Лозинка Само Објект димензија : 120*78*22 мм Објект тежина(стан) : 138g
Овие се 10pcs 125 KHz RFID Близина Keytags или Картичка, ние нудиме Сино / Жолта /Црна/ Црвена/ , можете да изберете еден, кога ќе го поставите цел. Бесплатен Замена : Ако примите не-како-што е опишано (на пр.
Специјална Цена Rfid Контрола на Пристап Со 1000 Корисници на СМАРТ Вратата за Пристап на Системот за Контрола Вратата Настроената Безбедност Врата
1 КОМПЈУТЕР MC-T11 125khz Смарт Картичка за пристап контролер
10 КОМПЈУТЕРИ 125khz Key Card
(Ако одберете no Картичка, постои картичка со пратката)
1 парче Жица
1 КОМПЈУТЕР англиски јазик Прирачник за Корисникот
Карактеристики : Висок квалитет и висока безбедност.

Детали

Ветер:
Никој
Бренд Име:
mcdorsteco
Број На Модел На:
MC-T11
корисникот:
1000
Тип на картичка:
125KHz
тастатурата:
притиснете
Свеж

Избор на клиенти