.

.

New
Водоотпорен 304 од не ' Рѓосувачки Челик RFID целосна и полу-автоматска Вертикална Пешачки Tripod Turnstile со дизајн Висока Интелигенција

Водоотпорен 304 од не ' Рѓосувачки Челик RFID целосна и полу-автоматска Вертикална Пешачки Tripod Turnstile со дизајн Висока

DEN 21660.00
DEN 22800.00

Стока
Достапно.

НЕМА чекање & КООРДИНАТОР на чекање може да биде вклучен во текот страна на корисниците лесно & слободно. Со интерфејс на реле прекинувач (сува контакт сигнал или +12 V електрични ниво на сигнал или DC12 V пулсот сигнал на пулс ширина ≥ 100ms, возење тековната ≥ 10m A), компатибилен со сите видови на влезни контролери. Авто-обнова функција : машината ќе обновување автоматски со погрешно броење ако премин не е завршена во рамките на претходно поставено време (5 секунди задоцнување, прилагодливи од страна на софтвер). Полу Автоматска машина е управувано од страна на тешки тешко систем, тоа не havethe помошни сили, така да може да помине по даваат надвор од сила за тоа, тоа е traditionalintelligent turnstile.3 mm
11
Комуникацијата На Далечина
12
Работи живот
58 Милиони(Континуирано Отворање и Затворање на Работа)
13
Заштита на ниво
IP54
14
Големина
400*330*980mm(Вертикална куќа);
сопствени направени како барање
15
Боја
SSB(US32 D)- / боени(Изборен)
16
Операција Место
Метрото, Лебдиш-порта,Туризам, Спорт,Изложба, Пливање Салата,Престој Област,Претпријатието е Влезот и Излезот на Присуство,Преминот Стража,Задолжен за Управување,Посебно за Контрола на Пристап
Карактеристики :
(1). Добредојдовте да контактирате со продавачот за да го промените превозот цена кога товар е чудно висока. Тоа е Целосно автоматско/Полу автоматски/Рачен ресетирање .
1
Моќност
AC220 C±10 V,50/60 HZ; AC110 C±10 V,50/60 HZ
2
Машина core
Целосна Автоматска
3
Температурата На Работа

4
≤95%, Без Кондензација
5
Премин Ширина
≤600mm
6
Полагање Брзина
7
Моторни
DC Brushless мотор, 30 W/24 V
8
Влез За Конекција
+12 V Ниво на Сигнал или Пулсот Широк>100ms DC12 V пулсот, Тековната>10 Ma
9
Комуникација Врска
RS485 Комуникација
10
Материјал
Не ' рѓосувачки челик 304,дебелина не е помалку од 1.

Детали

боја:
Целосно автоматски, Полу автоматски, Рачно ресетирање
Број На Модел На:
Вертикална Tripod Turnstile
Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Бренд Име:
chisung
Ветер:
Никој
is_customized:
Yes
машина core:
целосна автоматска
Температурата На Работа:
-45℃-60℃
Релативната Влажност:
≤95%, Без Кондензација
Премин Ширина:
≤600mm
Полагање Брзина:
45persons/мин
Моторни:
dc brushless мотор
Комуникација Врска:
RS485 комуникација
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
Заштита на ниво:
IP54
Свеж

Избор на клиенти