.

.

New
DIYSECUR Водоотпорен Далечински Управувач Без Тастатура ID Card Reader + 180KG Магнетни Кодот за Пристап на Системот за Контрола Целосен Комплет Наместен 8168A

DIYSECUR Водоотпорен Далечински Управувач Без Тастатура ID Card Reader + 180KG Магнетни Кодот за Пристап на Системот за Контрола

DEN 3515.52

Стока
Достапно.


Контрола На Пристап :
8618 A е функции развиен за lastest микропроцесори со висока стабилност, голем капацитет, реакција брзина и едноставна операција. Ова електрично заклучување може да се задоволат вашата потреба совршено.
КООРДИНАТОР Mode - (Заклучени додека се снабдува со енергија) Не Safe Mode Тестирање : 1000000 пати стареење тест Погоден За : Дрвена Врата, Метал Doorr, Огноотпорни Врата, Стакло од Врата, итн.Кога ќе сакаат да одат надвор, вие само треба да притиснете на ова Излез Копчето, а потоа можете да одат надвор :
Maximun Моќ Оценка : 36 VDC 3А-5 A излез Поддршка и КООРДИНАТОР на Владата (не Успеваат Safe Mode) и БЕЗ Чекање (не Успеваат Безбеден Режим) Тестирање : 1000000 пати стареење тест Погоден За : Дрвена Врата, Метална Врата, Стакло од Врата, Огноотпорни Врата, итн. Безбедност функција : Вграден-во напонски скок стабилизатор Анти-Остаток на Магнезиум Дизајнирани.
Може да се намали товарот на пристап до контролорот, освен жици за да се намали скриени проблеми Поставите NC / НЕ излези, можат да го контролираат различни типови на електрични брави врз Основа одложување контрола коло, заклучување на време може да биде во 0-15 секунди коло има далечински управувач порта. Ова е најдобар избор за фирми, фабрики, станбени, канцеларија, механички и електрични контрола на простории.
Спецификација :
Напон : 12 V DC Струја : 400m A Режим : NC (заклучени додека за напојување е оперативен), не успеваат safe mode Примена : на дрво, железо врати Faceplate димензии : 130 x 32 x 11mm телото димензии : 170 х 32 х 21mm Пакет вклучува : електрична магнетна брава, инсталација дијаграми Изградба : нерѓосувачки челик Држи сила : 180 KG
125 KHz СМАРТ Картички/Клучни Fobs :
Ова е 125 KHz RFID Близина Картичка, тоа може да работи со производ кој има RFID читач на картички.

Детали

Ветер:
Никој
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Бренд Име:
DIYSECUR
Број На Модел На:
8168A
Фреквенција:
125khz rfid
заклучување на вратата:
180KG Магнетна Брава
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти