.

.

New
5V 2W Напојување на Модулот AC-DC 100 до 220V Buck Чекор Надолу Изолирани Switch Ниска Моќност HLK-2M05 Q024

5V 2W Напојување на Модулот AC-DC 100 до 220V Buck Чекор Надолу Изолирани Switch Ниска Моќност HLK-2M05 Q024

DEN 203.04

Стока
Достапно.

Воведување Здраво-Линк најновите напојување на модулот,тоа е широко се користи во smart home,автоматизација и контрола,комуникациска опрема, инструменти и други индустрии употреба. Ниска бран и ниско ниво на бучава
4. Излез преоптоварување краток спој заштита функција
5.
3,ве Молиме љубезно не 1-3 ниски резултати на превозот предизвика странство превозот ќе бидат погодени од многу фактори како што се царинската обработка,пост штрајк stc.100% оптоварување тест
9. Висока ефикасност и енергија густина
6. Ниска потрошувачка на енергија, зелена заштита на животната средина, не-оптоварување на косата
Стареењето и
8. Ултра-тенок, subminiature
2. Ги исполнуваат барањата на УЛ, CE,
Квалитетот гаранција за период од 1 години
1.
2,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е десно.
Даночен број :
Како царинење процес е различен во различни земји,ние обично брод објект како "подарок" за клиент со пониска вредност,ако имате нешто што треба да се обрне внимание ве молиме имајте во предвид пред пратката.
Ако не сте многу јасни во врска со производ, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе ви даде детални податоци .
Превозот :
1,ние обично брод објектот надвор во рок од 24 часа по уплатата расчисти освен викенд во нормална состојба.
Време е Ѕидот, Ти се во Моето Срце
За Бразил клиенти, ве молиме да ни понудат вашиот CPF број, Потоа оди побрзо преку сопствени.

Детали

Број На Модел На:
HLK-2M05
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Ветер:
Никој
Свеж

Избор на клиенти