.

.

New
Контрола на пристап на Излезот Копчето Ѕиден Прекинувач за Итни случаи Копчето Шампањ Злато 86*86mm

Контрола на пристап на Излезот Копчето Ѕиден Прекинувач за Итни случаи Копчето Шампањ Злато 86*86mm

DEN 470.00
DEN 528.00

Стока
Достапно.

Контрола на пристап на Излезот Копчето Ѕиден Прекинувач за Итни случаи Копчето Шампањ Злато 86*86mm Име : Exit Switch Големина : 86mm*86mm Боја : Шампањ злато Материјал : PC пожар-retardant материјали, подебели phosphor бронза калај Функција : Интегрирана структура Прецизност phosphor бронза калај елемент Integrally лиен, не возбудлив, ниска корозија, висока спроведување на Сите-челична конструкција, безбедна и сигурна фирма Автомобилската технологија боја

Детали

Бренд Име:
Jedrek
Број На Модел На:
Шампањ Злато
Свеж

Избор на клиенти