.

.

New
10,000 компјутери патрола податоци капацитет Отпечаток Рачни Security Guard Турнеја Систем

10,000 компјутери патрола податоци капацитет Отпечаток Рачни Security Guard Турнеја Систем

DEN 17328.00
DEN 18240.00

Стока
Достапно.


Капацитет на складирање : 10000 PCS
Датум Безбедност : Податоци може да се чуваат за 30 години без моќ.
Интелигентни Навигација : Пат за навигација, препрочитување &пропуштите-проверете прочитај
Управување со настани : Прилагодите на параметар на патрола точка и да овозможи собирање на податоци.
Rights Management : Повеќеслојно прст марк rights management.4 LCD (240*320)
Интерфејс : Vista интерфејс.
Ф1 guard турнеја систем е надградба на производот, додадете отпечаток идентификација, наместо на вработените ID картички.
Ф1 Отпечаток Управување со настани Guard Турнеја Систем има четири главни компоненти, уред, проверете места, кабелот за податоци и патрола софтвер.
Комуникација : USB
.
Интелигентни совети : User-friendly проектот влезни параметри прашај(MAX ,MIN ,Default (вообичаено)
Податоци Прецизност : Десет илјади нарачки
Единица Дефинира : Поддршка 250 единици.
10,000 компјутери патрола податоци капацитет Отпечаток Рачни Security Guard Турнеја Систем
Она што е guard турнеја систем?
Guard Турнеја Систем : рачен уред се врши од страна на security guard (ние го нарекуваме патрола читателот /стап ) за да го скенира ознаки како присуство основа, наместо на усна изјава или традиционален хартија&пенкало рекорд .
Сертификат : CE, FCC, ROHS, сертификат за Сообразност на Експлозија-доказ.
Тастатура за Внесување : Олеснување на прибирање на податоци. (Во зависност од барање на клиент)
Екран : TFT2.

Детали

Бренд Име:
chisung
Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Ветер:
Никој
Број На Модел На:
F1
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти