.

.

New
GPRS/GSM Отпечаток Guard Турнеја Систем за Контрола/Guard Турнеја Патрола Систем /Онлајн Guard Турнеја Патрола Инспекција Tracker

GPRS/GSM Отпечаток Guard Турнеја Систем за Контрола/Guard Турнеја Патрола Систем /Онлајн Guard Турнеја Патрола Инспекција Tracker

DEN 19380.00
DEN 20400.00

Стока
Достапно.


3) По внесување на сите податоци и притиснете ok копчето, системот започна GPRS модел за да испратите податоци на веб сервер.0001-10million
Опција за Проверка Објект
5 PCS
Единица Дефинирате
250 PCS
Стандардизирани Додаток
Литиум батерија, приклучен кабел, Полнач, Кожа случај, Софтверот. Отпечаток идентификација, тоа може да се спречи лажна инспекција .Ако отпечатоци или лична карта му припаѓа на тековниот корисник, можете да ги изменувате проверете објекти сега.1 S
Работна температура
-40 °C до +70°C
Работна влажност
30% до 95%
Батеријата
1350 м-р литиум батерија
Потрошувачка на енергија
60m A да 160m A
Комуникација
USB кабел или GPRS безжичен пренос
Димензија
170mm *75mm*30мм
Нето Тежина
280g
Max Вредност
0. Во спротивно нема да добие дозвола да ја уредувате или да ги ажурирате податоците. И исто така можете да печатите извештај од тоа .
2) По регулирани патрола пат; го користите уредот за читање на самото место картичка со приближува на самото место картичка.
Guard Турнеја Патрола Систем /Онлајн Guard Турнеја Патрола Инспекција Песна
Техничките Информации :
Физички
Инженеринг пластични школка, водоотпорен, shockproof
Макс Fingermark
300 КОМПЈУТЕРИ
Екранот
TFT 2.Секоја проверка на самото место може да се постави 15 компјутери објект ,и тоа исто така ќе ви овозможи поставување 5 компјутери логично опција .
Собраните податоци во патрола читателот може да се симне секогаш кога ви се потребни (некогаш ден/недела/месец ).

Детали

Бренд Име:
chisung
Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Ветер:
Никој
Број На Модел На:
FG-1
Свеж

Избор на клиенти