.

.

New
Ново доаѓање производи дигитални rfid шкафче за голф,спа,фитнес,базен,сауна, бања кабинетот заклучи 10pcs

Ново доаѓање производи дигитални rfid шкафче за голф,спа,фитнес,базен,сауна, бања кабинетот заклучи 10pcs

DEN 8640.00

Стока
Достапно.

Работа постојано
ефикасноста карактеристики
1.
- Превозот и Ракувањето со такси и да се врати превозот обвиненија се неповратни
Повратни информации
- Вашите повратни информации е многу важно за нас, па се надеваме дека можете да контактирате со нас на прво ако имате било какви
прашања.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи.Може да го користите батеријата за снабдување со енергија, со низок напон аларм функција
Пакет :
1pcs шкафче кодот
1pcs wristband картичка
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Силни електрични пречки и тоа може да се работи постојано.
Примена :
Сауна/Swimming/Фитнес/Одморалиште/Хотелска Соба,канцеларија вратата и така натаму
1.Целосен автоматски прекинувач-кутија, без ротирачки рачка, лесен, едноставен. Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите.Friendly интерфејс,лесно ракување
2.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно. Се направи сте задоволни
со нашето решение.

Детали

Број На Модел На:
RFID-Кодот
Бренд Име:
GZFRZN
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Злато(стандардно),опции сребро.
Големина:
86*56*18(mm)
Тип на картичка:
М1,F08,S50 На Унодц
Моќност Тип:
четири 1.5 v алкални батерии
Свеж

Избор на клиенти