.

.

New
Q107 RAK811 Ниска Моќност Lora Модул UART да Сериски НА Команда Безжична Комуникација Модул LORAWAN Протокол Фреквенција 915 MHZ

Q107 RAK811 Ниска Моќност Lora Модул UART да Сериски НА Команда Безжична Комуникација Модул LORAWAN Протокол Фреквенција 915

DEN 475.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.


Време е Ѕидот, Ти се во Моето Срце За Бразил клиенти, ве молиме да ни понудат вашиот CPF број, Потоа оди побрзо преку сопствени. За Russain клиенти, што треба да ни понудат твоето полно име(3 зборовите) кога ќе се плати или да ја промените вашата ID информации за aliexpress, така што ќе може да се добие вашиот парцела полесно,или може да платите за поштата или пратката ќе се врати за нас.ви благодарам многу.
Превозот :
1,ние обично брод објектот надвор во рок од 24 часа по уплатата расчисти освен викенд во нормална состојба.
2,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е десно.
3,ве Молиме љубезно не 1-3 ниски резултати на превозот предизвика странство превозот ќе бидат погодени од многу фактори како што се царинската обработка,пост штрајк stc.
Даночен број :
Како царинење процес е различен во различни земји,ние обично брод објект како "подарок" за клиент со пониска вредност,ако имате нешто што треба да се обрне внимание ве молиме имајте во предвид пред пратката.
Контакт со нас на :
1,Работно време : понеделник-сабота(Гринич време 2 : 30-11 : 30)(Pacific време : 6 : 30 PM-3 : 30)
2,ве Молиме контактирајте со нас пред сите неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да помогне.
3,Сите пораки ќе бидат одговорени со 1 работен ден,ве молиме да забележите.

Детали

Број На Модел На:
RAK811
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Ветер:
Левата Рачка
Свеж

Избор на клиенти