.

.

New
Висок квалитет на rfid 125khz id ознака за безбедност читач на картички за контрола на пристап на тастатурата за Слободни 10 ID keyfob wiegand текст Заклучување на Вратата Контро?

Висок квалитет на rfid 125khz id ознака за безбедност читач на картички за контрола на пристап на тастатурата за Слободни 10

DEN 523.20

Стока
Достапно.


RFID Близина Картичка за Пристап на Системот за Контрола на Тастатура EM Картичка за Пристап Контролер Вратата Настроената Господар Контролер wiegand во
1 КОМПЈУТЕР MC-T02125khz Смарт Картичка за пристап контролер
10 КОМПЈУТЕРИ 125khz Key Card
(можете да изберете Картичка Боја)
1 парче Жица
1 КОМПЈУТЕР англиски јазик Прирачник за Корисникот
Карактеристики : Висок квалитет и висока безбедност. Добавувачи Гаранција : Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција за овој производ. Поддршка 1000 стандард на корисниците. Класичен изглед со корисна функција. Добредојдовте истрага. неисправни, неточни, дел исчезнати) објектот, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се добие објект. Sensitively и одговор побрзо. Може да го додадете бројот на картичката и да го избришете бројот на картичката како на вашите барања. И ве молиме контактирајте со нас, прво, Pls љубезно не се однесуваат на спорот прво. Поддршка картичка со лозинка, карта плус лозинка и лозинка плус картичка.
Ве молиме Љубезно забелешка : Горенаведените поврзани со производи за целосен пристап, систем за контрола, ќе треба да изберете како вашиот вистински барање. Ако вашиот објект има било каква гаранција прашање ве молиме контактирајте со нас за задоволување на решение. Ние може да не се прифати вашето враќање без информирање со нас однапред. Ве молиме да не информирате во писмена форма(на пример, e-mail, али порака, факс, писмо) во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката.

Детали

Број На Модел На:
MC-T02
Бренд Име:
mcdorsteco
корисникот:
1000
Тип на картичка:
125KHz
тастатурата:
Притиснете На Тастатурата
Школка:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти