.

.

New
година ABS Електронски Лозинка Тастатурата Број Кабинет Кодот Брави за канцеларија, хотел, дома базен

година ABS Електронски Лозинка Тастатурата Број Кабинет Кодот Брави за канцеларија, хотел, дома базен

DEN 912.00

Стока
Достапно.

Анти-статична струја : Анти воздух, испуштање 15 KV,контактирајте со испуштање 8 KV
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
- Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање. Статична струја : Кога укажуваат на LED го исклучите статична струја ≤5u A
В.,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти. Работа тековната за оперативни тастатурата : ≤20m A
E. Напојување : 4 парчиња батерии AAA алкална
Б. Минливи струја(се вклучи заклучување)≤250m A
D.
- Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса
- Ве молиме да се направи исплата во 7 дена откако ќе го поставите цел или ние ќе ја откаже договорот
Враќање & гаранција
- Ние бидете сигурни дека сите предмети се 100% во добра состојба пред пратката
- Кога ја добив вашата предмети во рок од 3 дена, ако незадоволство, ве молиме ни e-mail пријателски да се реши
тоа, по двете договор, вие само mail објектот врати во првобитната состојба, по што
доби објект се врати, ќе добиете вашите пари назад.
Работа животната средина
Работна температура : -25 C~+65 C Работна влажност : 5%~95%RH
Електронска контрола дел :
A.

Детали

Број На Модел На:
FR-RFIDLock
Бренд Име:
GZFRZN
Материјал:
ABS
Тастатурата Заклучување На Вратата:
pin кодот
моќност:
DC6V, 4 парчиња од 5# алкална батерија
Итни моќ:
USB надворешни батеријата
Свеж

Избор на клиенти