.

.

New
DC 12V 2A Електромагнетниот Електромагнетни Електронска Контрола Датотека Кутија Кабинет Фиока Гардероби Заклучување latch

DC 12V 2A Електромагнетниот Електромагнетни Електронска Контрола Датотека Кутија Кабинет Фиока Гардероби Заклучување latch

DEN 177.00
DEN 177.12

Стока
Достапно.

Карактеристики : се Користи за заклучување продаваат-машина, складирање полица, file кабинет и др. Скриениот начин на отклучување може да се користи за итни случаи. Заклучување работи како кола прекинува, и тоа ќе го отклучите како инстант енергија-на. Фали откривање сигнал, K01 може да се открие отворите или затворите вратата. Тоа е постојан, траен и енергија-заштеда на енергија и имаше долг животен век. Во анти-кражба и shockproof дизајн, заклучување е подобро од другите видови на брави. Спецификации : Модел : DSXL. Материјал : железо. Номинална напон : DC 12 V. Номинална струја : 2 A. Големина : 80*59*13mm. Должина на жица : 15cm. Дијаметар на инсталација дупка : 4mm. Пакет се Вклучени : 1pcs K01 Електромагнетни Заклучување.

Детали

Бренд Име:
GALO
Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Број На Модел На:
DZS
Ветер:
Во Право Се Справи Со
Свеж

Избор на клиенти