.

.

New
Кина висок квалитет Мост куќа целосна автоматска tripod turnstile rfid читач на картички за безбедност turnstile портата

Кина висок квалитет Мост куќа целосна автоматска tripod turnstile rfid читач на картички за безбедност turnstile портата

DEN 23484.00
DEN 24720.00

Стока
Достапно.

Зрак може да биде укината и на есента, кога силата е cut-off, рацете авто се крене, кога на моќ и авто стоп на пречка
11.Секоја машина може да се постави со Физичка Адреса (Опционално).Сите функции се реализира во еден интеграција машина и контролирани и управувани од страна на компјутер во далеку од далечина
9.
И кочница зрак ќе berising кога на власт е за, зрак ќе биде надолу без моќ.
Ако имате било какви прашања ,добредојдовте да контактирате со нас слободно . Полу Автоматска машина е управувано од страна на тешки тешко систем, тоа не havethe помошни сили, така да може да помине по даваат надвор од сила за тоа, тоа е traditionalintelligent turnstile.
Тоа е високо интелигентни turnstile, без одржување на сите на животот, Не Осипување, Ниски-бучава, Висока Интелигенција . Bi-насока, или една насока е дозволено, еден забрането, или една насока обвинет, еден за слободни, и сите кои работат калапи поставени од страна на копчиња во главниот одбор за контрола.
Што е разликата во функционалноста на Целосно Автоматски, Полу Автоматски и Manual Setting Machanism?
1. За Рачно Поставување на Машината е без Мотор и моќ, тоа е прирачник еден да помине ние само една насока . Тоа е Целосно автоматско/Полу автоматски/Рачен ресетирање .3 mm
11
Комуникацијата На Далечина
1200 M
12
Работи живот
58 Милиони(Континуирано Отворање и Затворање на Работа)
13
Заштита на ниво
IP54
14
Големина
1200*280*985mm(куќа Мост);
сопствени направени како барање
15
Боја
SSB(US32 D)- од не ' Рѓосувачки Челик Бранеа / боени(Изборен)
16
Операција Место
Метрото, Hoverport,Туризам, Спорт,Изложба, Пливање Салата,Престој Област,Претпријатието е Влезот и Излезот на Присуство,Преминот Стража,Задолжен за Управување,Посебно за Контрола на Пристап
Карактеристики :
1.

Детали

боја:
Целосно автоматски, Полу автоматски, Рачно ресетирање
Ветер:
Никој
Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Бренд Име:
chisung
Број На Модел На:
CSTS011 Мост Tripod Turnstile
is_customized:
Yes
машина core:
CSTS011 Целосна Автоматска Мост Tripod Turnstile
Температурата На Работа:
-45℃-60℃
Релативната Влажност:
≤95%, Без Кондензација
Премин Ширина:
≤600mm
Полагање Брзина:
45persons/мин
Моторни:
dc brushless мотор
Комуникација Врска:
RS485 комуникација
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
Заштита на ниво:
IP54
Свеж

Избор на клиенти