.

.

New
Микробранова 24.125 GHz автоматска врата сензор Добар квалитет сензор за движење

Микробранова 24.125 GHz автоматска врата сензор Добар квалитет сензор за движење

DEN 762.00
DEN 762.24

Стока
Достапно.


сензор за движење за автоматско местење на стаклена врата 4 *2m откривање спектар :
Технички податоци :
1. микробранова сензор
2. Испраќање на Моќ : помалку од 20 d BM EIRP; и сигнал густина : помалку од 5 m W за метар квадратен;
3. монтажа висина : 4 метри; монтажа агол : 0 90 степен (вертикално) или -30 на +30 степен (хоризонтално);
4. откривање модел : движење откривање;
5. конекција напон : AC42 V tp DC60 V;
6. актуелни : 2 W,
7. detetion време : 0.5 секунди;
8. IP54;
9. Стандарден напон : DC12 V да 36 V;
10. Материјал : ABS;
11. dimesion : 12*8*5cm
Откривање спектар :

Детали

Број На Модел На:
BLM
Бренд Име:
GALO
Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Ветер:
Никој
Свеж

Избор на клиенти