.

.

New
LPSECURITY DC12V со тајмер Успеат Безбедно Електрични Капка Гром Заклучете Вратата за Контрола на Пристап за Заклучување на Вратата се изложени инсталација

LPSECURITY DC12V со тајмер Успеат Безбедно Електрични Капка Гром Заклучете Вратата за Контрола на Пристап за Заклучување на Вратата

DEN 662.88

Стока
Достапно.


Ова заклучување на вратата е посебен во дизајниран со издржлив материјал. Тоа може да се заштити вашиот дом или бизнис продавници. Ниски оперативни и режим на струја. Тоа е особено погоден за стаклени врати. Одличен избор за вас.
Карактеристики :
Безбеден режим : вратата ќе се заклучи додека се снабдува со енергија, и отклучување без моќ.
Особено погоден за стаклени врати.
Тој е направен од трајни и високо алуминиум материјал, трајни производи за употреба.
Специјален коло дизајн, вратата ќе го отклучите додека моќ отсечени.
Без надворешни влијанија, што го прави постабилен и побезбеден.
Тајмерот : 0,3 s, 6s;
почнувајќи моќ : 580m A;
режим на моќ : 200m A;
димензија : 150*34*28mm;
Напон : 12 V DC, не се работи за 24 V DC(24 VDC не е достапна)
Црна жица за GND; Црвено жица за 12 V+; бела за COM, жолта за NC; сина за да НЕМА;


Детали

Број На Модел На:
1
Бренд Име:
LPSECURITY
Свеж

Избор на клиенти