.

.

New
паркинг простор saver IP68 далечински управувач паркинг бариера/хотели и станбени smart паркинг брави

паркинг простор saver IP68 далечински управувач паркинг бариера/хотели и станбени smart паркинг брави

DEN 4788.00
DEN 5040.00

Стока
Достапно.


отворено се користи вода доказ за далечинска контрола на батеријата напојува автоматски паркинг бариера паркинг заклучување на паркинг простор saver со IP68 :
Ние може да ја испорача стоката до сите земји во светот; ве молам само да се јавите на продавачот ако aliexpress систем нема поддршка за да испратите стоки за вашиот народ. Ова е затоа што системот стандардно поставување има ограничена функција.
За диливери експрес, доколку купувачот избира EMS, продавачот ќе ја испрати на стоки со ЕМС, DHL, или UPS или FEDEX или ТНТ или Aramex во зависност од ситуацијата. За било какви посебни барања, ве молиме оставете белешки за продавачот.
1. умре-излиени алуминиум легура кабинет со прецизни собранието.
2. најлон влакна материјал за рака, тешки и флексибилни;
4. вода доказ и се користи во екстремни временски услови.
5. на животниот век на батеријата на 8 12months и rechargelbe време е 8 до 12 часа
6. добро спакувани со исклучок на можноста за било каква штета.
пакет листа : 1 единица на паркинг бариера, 2 далечински контроли(433 MHz),1 единица на recharger, неопходни за монтирање делови со англискиот јазик прирачник.

Детали

Бренд Име:
chisung
Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Ветер:
Никој
Број На Модел На:
CSPL101
Свеж

Избор на клиенти