.

.

New
Една врата Access Control Panel Систем + Магнетни Заклучување + Rfid Читач за Висок степен на Безбедност Вратата за Пристап на Системот за Контрола L01

Една врата Access Control Panel Систем + Магнетни Заклучување + Rfid Читач за Висок степен на Безбедност Вратата за Пристап на

DEN 3595.20

Стока
Достапно.

Сепак, 95% парцели ќе биде доставен во рамките на референтната време.
Една врата Access Control Panel RFID контрола на пристап одбор TCP/IP Една Врата Безбедност Пристап Контролер слободни англиски софтвер L01
1 КОМПЈУТЕР Една Врата Access Control Panel
1 КОМПЈУТЕР 12 V3 A Напојување
1 КОМПЈУТЕР 180k G Магнетна Брава
2 ПАРЧИЊА 125khz Rfid Читач
10 КОМПЈУТЕРИ 125khz rfid Тенка Картичка
1 КОМПЈУТЕР НА ЦД
Функција Вовед
Конвенционалните Функција
offline operation; реално време надзор; фото дисплеј; mass storage; флексибилни корисникот привилегија подесување; далечинско отклучување; мулти-кориснички надзор; брзо поставување; удобен проверка и барање; revisable и некој report form; формулар за извештај;извештај може да се извезуваат во excel датотеката; картичка+лозинка за отклучување; аларм за долго време unclosing;огласува за неважечка картичка swiping; првата карта отклучување;аларм за нелегално пауза; отклучување на определено време; e-мапа итн. Известувањата ќе бидат испратени по вашата нарачка е испратена, ве молиме проверете ја вашата е-мејл или Aliexpress цел евиденција за датумот на испраќање. 3,7 Дена Гаранција за враќање на Парите : Ако не сте задоволни со точка купени од нас. 2,Сите парцели ќе биде испорачуван мал пакет, тоа не е гарантирано дека парцела треба да пристигне во рамките на времето што е наведено погоре.
Безбедност функција : Вграден-во напонски скок стабилизатор
Анти-Остаток На Магнезиум Дизајниран
Големина:80 x 43x 16mm Боја:Црна Напон:DC12 V Тековната: ≤100m A Температурата:-25 до 75 Читање Спектар : 5~15 CM Излезен Формат:Wiegand 26/34 Картичка Тип:125khz EM-ID Комуникација на Далечина:WG≤100 Оперативни Влажност:IP65
1,Вашата цел ќе биде испратена на 1-3 работни дена по целосната исплата е расчисти кога акции трае.
Тоа е 12 V3 A Излез,
Тоа контроли електрично заклучување директно;
Помогне да се намали преголемиот за пристап контролорот;
Автоматска заштита на функцијата за појава на краток спој или исклучете;
NC/НЕМА излез режими на избор за различни типови на електрични брави
Електрично Заклучување
Ова заклучување може да треба вашата потреба совршен! Тоа е добар-потрага дизајн 180kg држи сила електрични магнетна брава што одговараат за каква било контрола на пристап на системот.

Детали

Бренд Име:
mcdorsteco
Број На Модел На:
L01-R2-L
корисникот:
20.000 евра
Се најавите:
100,000
Свеж

Избор на клиенти