.

.

New
Пропадне обезбеди Електрична Капка Гром Магнетна Индукција Авто Deadbolt за Пристап на Системот за Контрола време прилагодливи

Пропадне обезбеди Електрична Капка Гром Магнетна Индукција Авто Deadbolt за Пристап на Системот за Контрола време прилагодливи

DEN 2948.00
DEN 3312.00

Стока
Достапно.


Работен напон
12 V DC
Оперативен тековната
Статична струја
1.15 На
0.21 На
Температурата на работа
Оперативен влажност
-20°c~55°c
10%~90%
Заклучување на чекање
Магнетна индукција
Моќ - заклучување или моќ-отклучи
Вратата отворање ангел
Обратно. напон за заштита на
Сигнал за излезот на кодот на државата
Сигнал за излезот на вратата на државата
Време на одложување прилагодливи
Анти-prizing
НЕ/NC interconvert
Активирањето сигнал за излезот на авто-вратата
Високо/ниско ниво отклучи
Применливоста
Димензија
180 °
Yes
Yes
Yes
0-ТИ,2.5 S,5 S,8 S
Yes
Yes
Yes
Yes
Стакло / дрво / челик / огноотпорни врати
204*33.5*42.5 мм

Детали

Бренд Име:
Jedrek
Број На Модел На:
1086S
Отклучување Напон:
11-24
Чувствителност:
0.5 S
Живот:
300,000 пати или повеќе
Свеж

Избор на клиенти