.

.

New
DWE CC RF контрола на пристап колекции tcp/ip wiegand контрола на пристап одбор на слободен софтвер 4 врата пристап контролер panel

DWE CC RF контрола на пристап колекции tcp/ip wiegand контрола на пристап одбор на слободен софтвер 4 врата пристап контролер

DEN 4519.20

Стока
Достапно.


DWE CC RF контрола на пристап колекции tcp/ip wiegand контрола на пристап одбор на слободен софтвер 4 врата пристап контролер panel
Предмет тип : free software 4 врата на tcp/ip контрола на пристап одбор
Протокол : TCP/IP
PCB големина : 160 X106 MM
Напон : 12 V DC
Струја : 4 да 7
Капацитет : 20000 корисници, 100000 настан buffers
Работа : влез со лизгајте картичка,излез, од страна на копчето излез
Supprot 4 вратата контрола, ги зачувате вашите пари.
Внесете страна на картичката и лизгајте излез од копчето.
Долго комуникација на далечина
Време присуство функција
Жица дијаграм само за опис контролер само, не вклучувајќи и други напојување, излезете копчето за заклучување заграда, читателот итн, ако ви се потребни овие предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт Живеат продажен тим, ви благодариме!

Детали

Бренд Име:
DWE CC RF
Број На Модел На:
Живее-W04
Точка име :
LAN пристапна одбор за контрола
PCB Одбор големина :
160mm x 106mm
powersupply:
12VDC 4-7A tcp wiegand контрола на пристап одбор
Количината на читателот:
4pcs
Работат модел:
внесете страна на читателот и излез од push button
Примена:
време присуство контролер
Функција:
4 вратата rfid контрола на пристап одбор
функција 1:
wan пристап одбор за контрола
функцијата 2:
tcp/ip wiegand контрола на пристап одбор
Корисниците капацитет:
20000 корисници
Свеж

Избор на клиенти