.

.

New
AC/DC 24V 400kg по лист 2 далечински контроли електрично автоматско замав портата мотори за челик дрвена врата на врата со светилка photocell

AC/DC 24V 400kg по лист 2 далечински контроли електрично автоматско замав портата мотори за челик дрвена врата на врата со светилка

DEN 8730.00
DEN 8730.24

Стока
Достапно.

5 метри Max еден лист тежина:300-400 KG Средина Температура:-20°C ~ +50°C Заштита Класа:IP55 Max портата отворен агол : 110 степен Двојна Замав Портата Бруто тежина : 18kg Пакување листа 2 x DC портата моторни кои се пред-жичен со моторни кабли 2 x Замени spanners 2 +Nx Далечински контроли 1 x Control panel 2 x Пост монтажа заградата 2 x Портата монтажа заградата 1 x Гумени Врата Стоп 1 x упатството 1 x светилка 1 x photocell
. Повеќе Remote Предаватели : Контролорот може лесно да се приспособат на неколку единствени дополнителни remotes за контрола на замав портата настроената 9.

Детали

боја:
Со 2remote контрола, Со 3remote контрола, Со 4remote контрола, Со 5remote контрола, Со 6remote контрола, Со 7remote контрола, Со 8remote контрола
Бренд Име:
KINGJOIN&GALO
Ветер:
Во Право Се Справи Со
Режим На Безбедност:
Пропадне Обезбеди со Сигнал
Број На Модел На:
PKM102
Влезен Напон:
24VDC 60W
Ротациона Брзина:
300rpm
Род е Брзина Работи:
2.4 cm/s
Род е Макс Патување:
300мм
Продолжи со трчање време:
5min
Макс Еден лист Должина:
2.5 метри *2
Патување Max Еден лист Тежина:
300KG-400KG
Средина Температура:
-20°C~+50°C
Заштита Calss:
IP55
Макс портата отворен агол:
110 степен
Свеж

Избор на клиенти